Безсмъртен
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Безсмъртен

Дубре Душли на рипубликански коръб ''такъз' дет не мре''
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Барът

Go down 
+12
R3v0lu710n
Sanguinis
Lino Walker
Uthark
Drautran
Phil Skywalker
JediAAK
Neradas
Delta_38
TheGrandAdmiral
Dadi
jediguardian
16 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Lino Walker

Lino Walker


Брой мнения : 43
Age : 31
Местожителство : Неидвестно
Registration date : 18.07.2007

Character sheet
Клас: Барман
Чин: Редник
Принадлежност: Помощен Персонал

Барът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът   Барът - Page 2 Icon_minitimeСъб Юли 28, 2007 4:38 am

Drautran написа:
Ама нещо бармана го няма, та май ще се самооблусжим. Laughing
Как така ме няма!? Аз обслужвам, но тихо! Например, как мислиш, че чашите ви никога не се изпразват и портмонетата ви винаги са празни? Или например как мислиш, че най-шумните клиенти винаги измират по необясними причини? Аз съм тук и съм по-опасен от всякога!! Very Happy
Върнете се в началото Go down
Uthark

Uthark


Брой мнения : 114
Местожителство : .. нейде около Кантината?
Registration date : 19.07.2007

Character sheet
Клас: Инженер
Чин: Редник
Принадлежност: Помощен Персонал

Барът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът   Барът - Page 2 Icon_minitimeСъб Юли 28, 2007 2:59 pm

наздрае тогаз! тази вечер отново ще имам удоволствието да се намирам в компанията на Великолепната Ситска Дама - Драутран Embarassed
Върнете се в началото Go down
Drautran

Drautran


Брой мнения : 162
Age : 31
Registration date : 18.07.2007

Character sheet
Клас: Ситка
Чин: Редник
Принадлежност: Владеещи Силата

Барът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът   Барът - Page 2 Icon_minitimeСъб Юли 28, 2007 3:36 pm

Uthark написа:
наздрае тогаз! тази вечер отново ще имам удоволствието да се намирам в компанията на Великолепната Ситска Дама - Драутран Embarassed
И отново ще имаш удоволствието да ми платиш бирите Laughing
Ебавам се, взе да ми става навик Laughing

Lino Walker, дай един транс галактически биробластер.. двоен (нали така беше, Uthark Laughing )

ЕДИТ: Много се кефя на принадлежноста си:
Цитат :
Принадлежност: Владеещи Силата
Яко смех Very Happy Very Happy Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
Lino Walker

Lino Walker


Брой мнения : 43
Age : 31
Местожителство : Неидвестно
Registration date : 18.07.2007

Character sheet
Клас: Барман
Чин: Редник
Принадлежност: Помощен Персонал

Барът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът   Барът - Page 2 Icon_minitimeСъб Юли 28, 2007 6:01 pm

Добре, но първо трябва да платиш.
Върнете се в началото Go down
Uthark

Uthark


Брой мнения : 114
Местожителство : .. нейде около Кантината?
Registration date : 19.07.2007

Character sheet
Клас: Инженер
Чин: Редник
Принадлежност: Помощен Персонал

Барът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът   Барът - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 30, 2007 8:20 pm

ако не сме аз и драутран тоя бар ще фалира! а винаги съм ви казвал, че всички беди идват от НЕРЕДОВНО ПИЕНЕ!! тц тц тц Яко смех :salute3:


благодаря ти и за тази споделена нощ, О, Велика и Прекрасна Ситкска Девойко Embarassed
Върнете се в началото Go down
Drautran

Drautran


Брой мнения : 162
Age : 31
Registration date : 18.07.2007

Character sheet
Клас: Ситка
Чин: Редник
Принадлежност: Владеещи Силата

Барът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът   Барът - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 30, 2007 8:24 pm

Как няма да ми благодариш.. аз си платих сметката тоя път Laughing


Барман, дай бира! Very Happy
Върнете се в началото Go down
Uthark

Uthark


Брой мнения : 114
Местожителство : .. нейде около Кантината?
Registration date : 19.07.2007

Character sheet
Клас: Инженер
Чин: Редник
Принадлежност: Помощен Персонал

Барът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът   Барът - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 30, 2007 9:19 pm

Drautran написа:
Как няма да ми благодариш.. аз си платих сметката тоя път Laughing


Барман, дай бира! Very Happy

туй ще рече, че мога да се надявам и да ме почерпиш ли? Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
Drautran

Drautran


Брой мнения : 162
Age : 31
Registration date : 18.07.2007

Character sheet
Клас: Ситка
Чин: Редник
Принадлежност: Владеещи Силата

Барът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът   Барът - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 30, 2007 9:24 pm

Uthark написа:
Drautran написа:
Как няма да ми благодариш.. аз си платих сметката тоя път Laughing


Барман, дай бира! Very Happy

туй ще рече, че мога да се надявам и да ме почерпиш ли? Twisted Evil

Тук ще те черпя всеки път Laughing
Върнете се в началото Go down
Sanguinis

Sanguinis


Брой мнения : 116
Местожителство : Unknown
Registration date : 22.07.2007

Character sheet
Клас: Навигатор
Чин: Мичман
Принадлежност: Флота

Барът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът   Барът - Page 2 Icon_minitimeВто Юли 31, 2007 4:47 pm

И мене и мене Яко смех
Върнете се в началото Go down
R3v0lu710n

R3v0lu710n


Брой мнения : 37
Age : 115
Местожителство : Бургас
Registration date : 27.11.2006

Character sheet
Клас: Войник
Чин: Редник
Принадлежност: Пехота

Барът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът   Барът - Page 2 Icon_minitimeВто Юли 31, 2007 8:06 pm

В бара влиза тъмна съмнителна фигура в сянка приближава се до барчето сяда на стола сваля си качулката от което кара Uthark да се отдръпне малко заради прическата тип АФРО.

-Ко стаа негра, а? Сипи ми ено кат на туй момче до мене ai?
Върнете се в началото Go down
http://spiceclub.999.org
Uthark

Uthark


Брой мнения : 114
Местожителство : .. нейде около Кантината?
Registration date : 19.07.2007

Character sheet
Клас: Инженер
Чин: Редник
Принадлежност: Помощен Персонал

Барът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът   Барът - Page 2 Icon_minitimeВто Юли 31, 2007 8:21 pm

Uthark тая вечер е на сухо.. no woman, no cry! - няма жени, няма край! .. и бира няма!!! направо на пресъхнало.. аххх :(
- бармане, бармане, ела да си изплача мъката.. да бе, разбира се, че щи платя дето слушаш.. да, и чашите щи излъскам.. кво? друго дали лъскам ли?..

*следва кратка тупаница, цензура, прахоляк, стъкла и счупени столове..

накоцуквайки Uthark все пак се изнася на собствен ход от кантината и се изгубва нейде в снежната виелица, която се е развихрила навън..

- дааа, идвам, ще поправя вентилацията.. баси
Върнете се в началото Go down
Drautran

Drautran


Брой мнения : 162
Age : 31
Registration date : 18.07.2007

Character sheet
Клас: Ситка
Чин: Редник
Принадлежност: Владеещи Силата

Барът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът   Барът - Page 2 Icon_minitimeСря Авг 01, 2007 4:52 pm

Отвън от бара се чува няквко блъскане, удряне и яко псуване. R3v0lu710n се обръща с очудена и леко изплашена физиономия. Uthark дори и не си прави труда да се обърне. Взима си бирата и побързва да отиде на най-тъмната масичка в бара. Той знае кой може да е толкова яростен и да изрежда толкова много обиди без да се повтарят.

След малко с гръм и трясък влиза.. кой ли може да е? - Drautran

Отива с бърза стъпка на бара,хвърля един поглед на "тоя новия" и сяда. Ускореното й дишане се чува, а намръщената й физиономия се забелязва отдалеч.

Праска по бара и вика
- Барман! БАРМААААААААН! АРЕ БЕ ДЕБА!
- 1. Тук няма да псуваш! 2. Бъди по-тиха, никой не е длъжен да търпи поведението ти..
Drautran докосва дръжката на лайтсейбъра, но понеже има все още малко разум останал решава да не прави.. поразии. Поне не тук.

-Добре, добре.. дай бира.. не, две.. абе направо един двоен биробластер.

Докато изпива бирата си, Drautran мисли колко Ш*БАНО завърши еднин перфектно започнал ден.
След като свърши с бирата си, разгневената фигура побърза да излезе извън кораба и да си изкарва яда на нещо друго.. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Върнете се в началото Go down
Uthark

Uthark


Брой мнения : 114
Местожителство : .. нейде около Кантината?
Registration date : 19.07.2007

Character sheet
Клас: Инженер
Чин: Редник
Принадлежност: Помощен Персонал

Барът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът   Барът - Page 2 Icon_minitimeЧет Авг 02, 2007 12:02 am

ох.. пак ще ми създаде работа това момиче.. този темперамент, този неубоздан дух, тази енергия.. ахх.. Embarassed дано не си изкарва яда върху неотронните генератори, тъкмо приключих оптимизацията им ..

***


- бармане, яла та светна в една далавера.. начи виж ся, аз съм човек с .. минало. познавам тоя-оня, имам връзки тук и там.. схаващ ли на къде бия? уууумно момче, разбира се, че за контрабанда става въпрос! не, не.. нищо незаконно - пиратски дискове и дъвки турбо Very Happy
виж ся, ти си разумен, въртиш търговия, знаеш какво се търси на пазара.. аз мога да ти го намеря Twisted Evil защо не си го пласирам сам ли? ами опитвам се, но имам и други задължения - да, виж на баджа пише ДЪ ИНЖИНЕР!.. опа

*Uthark отдава сковано чест на бордовата охрана, които го изглеждат от главата до джапанките.. и си мисли какво ли пък толкова е пил, че да започнат да му се привиждат несъществуващи екипажни единици.. (btw наемете още войници, кой ше мре по фронта?)
- .. тадумата ми беше, бармане, за рядки неща, ценности.. като "Дискографията на Лили Иванова в изпълнение на принцеса Лея - FLAC", "Първата междузвездна чикия на Люк Скайуокър - DivX", "Стоте премъдрости на Бен Кеноби - еBook", "Балсам за лъскава козина - Чубака" в промоция с подарък "Лусион против бълхи", "Наръчник на неудачника - автор Хан Соло", "Интегрални схеми за овърклокване на терминали" - даунлоуднах ги от сървъра на R2D2, .. и много, много други само кажи: в играта ли си?

*Uthark отпива дълбок гълток, вторият за тази халба, с което той се превръща и в последен за същата.. с бавно, лошо координирано движение избърсва пяната от мустаците и се опитва да фокосира образът зад бара, напрягайки се да чуе желаният отговор

- а, кажи бармане.. ?
Върнете се в началото Go down
Sanguinis

Sanguinis


Брой мнения : 116
Местожителство : Unknown
Registration date : 22.07.2007

Character sheet
Клас: Навигатор
Чин: Мичман
Принадлежност: Флота

Барът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът   Барът - Page 2 Icon_minitimeЧет Авг 02, 2007 10:21 am

Съжалявам че прекъсвам далаверджийството ВИ о мастър ъф дъ шперц ама от 20 минути в Отделението за Щитовите генератори бошува пожар!

*гледа злобно и диша тежко задъхан от тътренето на задника из кораба*

Има следи от лайтсейбъри, пресни!

Има и следи от термални детонатори деееба!

нЕЗАБАВНО трябва да потушим пожара и после да поправиш нечията ситска мизерия че иначе ще седим още месец на тоя остров сред морето от лайна!


А докато ти гасиш аз ще пия бирка!

ЛИНОООООО! Бира брате, бира! Това е то, бира!
Върнете се в началото Go down
R3v0lu710n

R3v0lu710n


Брой мнения : 37
Age : 115
Местожителство : Бургас
Registration date : 27.11.2006

Character sheet
Клас: Войник
Чин: Редник
Принадлежност: Пехота

Барът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът   Барът - Page 2 Icon_minitimeЧет Авг 02, 2007 6:45 pm

Все още невярващ от случващото се r3v0lu710n продължаваше да седи спокойно... След кратки размисли, става оставя малко пари, недостатъчни за напитката, на бара и поема бавно към вратата накоцуквайки откъм левия крак...
Върнете се в началото Go down
http://spiceclub.999.org
Uthark

Uthark


Брой мнения : 114
Местожителство : .. нейде около Кантината?
Registration date : 19.07.2007

Character sheet
Клас: Инженер
Чин: Редник
Принадлежност: Помощен Персонал

Барът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът   Барът - Page 2 Icon_minitimeПет Авг 03, 2007 1:03 am

шшшшш вие ме обърнахте на пожарна, бре!! добре, че е пълния ми бойлер - пикая чак след 4-тата (да, с бира съм го напълнил, но вече преработена става за гасене на пожари Laughing )

.. нииикакви следи от никакви ситски лайтсеъбъри не съм видял там :salute3: не, това не е следа от червило по бузата ми, Драутран не носи червило.. опа Embarassed ..

.. както и да е, тязи вечер нямам възможност да ви удостоя със светлото си присъствие, утре отново ме чака работа - ремонтирам каютата на един стаар, стар Джедай Мастър.. сега като се замисля малко ми мяса на Йода.. не по говора Laughing днес имаше две баки със зелена боя, трябваше да го топна вътре и да му висна два парцала зад ушите, другото го докарва.. представяте ли си? Йода с грънчарска брадичка и ел. китара? Laughing

офф ту бед фор ми нау, лека нъш Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
Drautran

Drautran


Брой мнения : 162
Age : 31
Registration date : 18.07.2007

Character sheet
Клас: Ситка
Чин: Редник
Принадлежност: Владеещи Силата

Барът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът   Барът - Page 2 Icon_minitimeПет Авг 03, 2007 10:32 am

Абе нашия мастър не прилича на Йода бе!
1. Не е грозен кат' него!
2. По-умен е от него!
3. И умее да се майтапи!

Ел. китарата е и по-голяма от Йода.. няма как. Няма прилика с Йода.
Върнете се в началото Go down
Drautran

Drautran


Брой мнения : 162
Age : 31
Registration date : 18.07.2007

Character sheet
Клас: Ситка
Чин: Редник
Принадлежност: Владеещи Силата

Барът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът   Барът - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 06, 2007 3:17 pm

Sanguinis, Sanguiniiiiiiiiiiiiiiis!!
Де си бе, човек? Ае да пийм! Very Happy
Върнете се в началото Go down
Delta_38

Delta_38


Брой мнения : 5
Age : 34
Местожителство : Кадето ме пусне гъншип-а
Registration date : 25.11.2006

Character sheet
Клас: Командос
Чин: Лейтенант
Принадлежност: Пехота

Барът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът   Барът - Page 2 Icon_minitimeСря Авг 08, 2007 6:45 pm

(В барът влиза един много ухилен и леко попийнал човек . Сяда и виква):Ко стааааа йоооооо
Върнете се в началото Go down
Uthark

Uthark


Брой мнения : 114
Местожителство : .. нейде около Кантината?
Registration date : 19.07.2007

Character sheet
Клас: Инженер
Чин: Редник
Принадлежност: Помощен Персонал

Барът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът   Барът - Page 2 Icon_minitimeСря Авг 08, 2007 11:17 pm

Става! То че става - става, ама Драутран отиде на море Crying or Very sad ... както и да е, разполагахе се един МНОГО вандал-mode инжинер Laughing

тая вечер се спуках от простотии!

1-во вкарах един младеж - клиент, като мен, да ми прави джоб с шунка и една камара глупости

2-ро преместихме една каменна саксия метър на метър така, че да запушва една улица

3-то решихме да местим една жугола, ама.. се провалихме и в крайна сметка телепортирахме капака на една шахта в едни храсти

4-то си харесах олука от едно даскало и сега той блажено почива в моята стая

Яко смех

ЛУД СЪМ!! Яко смех

п.п. очаквам да се прочета в новините Laughing
Върнете се в началото Go down
Sanguinis

Sanguinis


Брой мнения : 116
Местожителство : Unknown
Registration date : 22.07.2007

Character sheet
Клас: Навигатор
Чин: Мичман
Принадлежност: Флота

Барът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът   Барът - Page 2 Icon_minitimeЧет Авг 09, 2007 12:37 pm

СРАМ И ПОЗОР за честта на кораба! Един от класа ми веднъж зе табелата на автобуса тъй че не се очудвам и оттеб. ЛОЛ
Върнете се в началото Go down
K0ceTo

K0ceTo


Брой мнения : 105
Registration date : 09.08.2007

Character sheet
Клас: Артилерист
Чин: Мичман
Принадлежност: Флота

Барът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът   Барът - Page 2 Icon_minitimeЧет Авг 09, 2007 1:11 pm

Ние един трабант кат малки се събрахме пет десетгодишни лапенца и го избутахме десетина метра че ни пречеше да играем народна топка :D
Върнете се в началото Go down
Sanguinis

Sanguinis


Брой мнения : 116
Местожителство : Unknown
Registration date : 22.07.2007

Character sheet
Клас: Навигатор
Чин: Мичман
Принадлежност: Флота

Барът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът   Барът - Page 2 Icon_minitimeЧет Авг 09, 2007 6:01 pm

Хах играта вече се казва Имперска топка хах
Върнете се в началото Go down
K0ceTo

K0ceTo


Брой мнения : 105
Registration date : 09.08.2007

Character sheet
Клас: Артилерист
Чин: Мичман
Принадлежност: Флота

Барът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът   Барът - Page 2 Icon_minitimeЧет Авг 09, 2007 6:33 pm

И се подмята "голямо бум" :D
Върнете се в началото Go down
Uthark

Uthark


Брой мнения : 114
Местожителство : .. нейде около Кантината?
Registration date : 19.07.2007

Character sheet
Клас: Инженер
Чин: Редник
Принадлежност: Помощен Персонал

Барът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът   Барът - Page 2 Icon_minitimeПет Авг 10, 2007 10:59 pm

е тва е то... до стартирането на реални бойни действия се занимавам с минорни модификации, тук-таме рипейър-и, чат-пат някои по-наложещи служебни действия, разбира се 2 тона документации и ... АЛКОХОЛ!! точно тая вечер съм на 8+ биробластера и смятам да се отдада на наложителен и спокоен сън.. лека ви нъш Very Happy утре мога да ви бъда от полза, но в късният следобед Very Happy
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Барът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът   Барът - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Барът
Върнете се в началото 
Страница 2 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Безсмъртен :: Безсмъртен :: Кантина-
Идете на: