Безсмъртен
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Безсмъртен

Дубре Душли на рипубликански коръб ''такъз' дет не мре''
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Веселиу празници

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Mataul

Mataul


Брой мнения : 32
Age : 32
Registration date : 13.08.2007

Character sheet
Клас: Войник
Чин: Редник
Принадлежност: Пехота

Веселиу празници Empty
ПисанеЗаглавие: Веселиу празници   Веселиу празници Icon_minitimeНед Дек 28, 2008 7:39 pm

* Матаул , излиза от каютата си(имаше малко проблеми щото вратата беше заяла) , изстреля пълнителя на бластера си в ръждясалият автомат за Манаанска ракия , нахлупи шлема си и с боен вик се втурна в Кантината. Там както обикновено бе мръсни и запуснато , но не му направи впечатление. Поразчисти малко , собственоръчно направи табелка с надпис весели празници , и седна на една маса за да лъсне бронята и оръжията си.(Докато почистваше екипировката си , от време на време надигаше смазката и отпиваше по няколко юнашки глътки , надявайки се , че скоро ще дойде някой , с когото да си побъбри)*
Върнете се в началото Go down
Dadi
Admin
Dadi


Брой мнения : 235
Age : 32
Registration date : 25.11.2006

Character sheet
Клас: Войник
Чин: Сержант
Принадлежност: Пехота

Веселиу празници Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Веселиу празници   Веселиу празници Icon_minitimeПон Дек 29, 2008 6:55 am

Верно весели празници :Р Впрочем, да внимавате! На Нова година няма да съм тук, да не омажете кораба, ей! По-леко с празнуването и НИКОЙ да не ми е пипнал брендито *гледа много много лошо*

ПП
Абре, Матаул, ти дека се загуби, бре? :Д
Върнете се в началото Go down
https://bezsmarten.bulgarianforum.net
Mataul

Mataul


Брой мнения : 32
Age : 32
Registration date : 13.08.2007

Character sheet
Клас: Войник
Чин: Редник
Принадлежност: Пехота

Веселиу празници Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Веселиу празници   Веселиу празници Icon_minitimeПон Дек 29, 2008 8:35 am

Бях (явно) в мнооого дълъг стазис в каютата си(предизвикан от разни проблеми в академията).
Върнете се в началото Go down
radi_bomb

radi_bomb


Брой мнения : 82
Местожителство : Варна
Registration date : 14.06.2008

Character sheet
Клас: Пилот
Чин: Летец
Принадлежност: Авиация

Веселиу празници Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Веселиу празници   Веселиу празници Icon_minitimeВто Дек 30, 2008 11:28 pm

Така ли?Аз мислех,че проблемът се върти около разлятата Манаанска ракия която видях оня ден на огромното пътешествие към корабния нужник.Събрах я до единия ъгъл заедно с пaрчетата от бутилката,така че няма нужда да викаме Medic skoro.
Върнете се в началото Go down
Dadi
Admin
Dadi


Брой мнения : 235
Age : 32
Registration date : 25.11.2006

Character sheet
Клас: Войник
Чин: Сержант
Принадлежност: Пехота

Веселиу празници Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Веселиу празници   Веселиу празници Icon_minitimeСъб Яну 03, 2009 4:35 pm

Mataul написа:
Бях (явно) в мнооого дълъг стазис в каютата си(предизвикан от разни проблеми в академията).
Имайки предвид присъствието ти тук да разбирам ли, че проблемите са били отстранени и вече можем да разчитаме на теб? Щот' си мислех, че една спасителна мисийка тука имаме да организираме ;- )

Ой, народе! ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА на патерица Very Happy
Върнете се в началото Go down
https://bezsmarten.bulgarianforum.net
Sponsored content





Веселиу празници Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Веселиу празници   Веселиу празници Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Веселиу празници
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Безсмъртен :: Безсмъртен :: Кантина-
Идете на: