Безсмъртен
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Безсмъртен

Дубре Душли на рипубликански коръб ''такъз' дет не мре''
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Дискусии по Играта

Go down 
+8
jediguardian
TheGrandAdmiral
Sanguinis
Uthark
Mataul
R3v0lu710n
K0ceTo
Dadi
12 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
K0ceTo

K0ceTo


Брой мнения : 105
Registration date : 09.08.2007

Character sheet
Клас: Артилерист
Чин: Мичман
Принадлежност: Флота

Дискусии по Играта - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусии по Играта   Дискусии по Играта - Page 2 Icon_minitimeВто Авг 21, 2007 3:33 pm

Не ти трябва.Важното е да не правиш неща от рода на, залавеят те десет дюбака, но "безстрашния утарк изведнъж скъса въжетата и изтрепа всичките неприятели само с няколко юмручни удара" Razz
Върнете се в началото Go down
TheGrandAdmiral

TheGrandAdmiral


Брой мнения : 100
Age : 34
Местожителство : In a Galaxy far , far away ...
Registration date : 27.11.2006

Character sheet
Клас: Славний Наш Водач
Чин: Върховен Адмирал
Принадлежност:

Дискусии по Играта - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусии по Играта   Дискусии по Играта - Page 2 Icon_minitimeВто Авг 21, 2007 4:12 pm

Бе не го давай като Мейс Уинду в Clone Wars...дет с голи ръце трошеше супер бойни дроиди...
Върнете се в началото Go down
http://boards.theforce.net
Sanguinis

Sanguinis


Брой мнения : 116
Местожителство : Unknown
Registration date : 22.07.2007

Character sheet
Клас: Навигатор
Чин: Мичман
Принадлежност: Флота

Дискусии по Играта - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусии по Играта   Дискусии по Играта - Page 2 Icon_minitimeВто Авг 21, 2007 4:55 pm

Еми сорка не съм свикнал на тая система. Аз играя в чужи форуми- немски и английски и там праят по друг начин. Както и да е, уточнихме се в крайна сметка. Съжалявам че създаох усложнения, но пак казвам, не съм играл много по БГ ФРИ-та
Върнете се в началото Go down
K0ceTo

K0ceTo


Брой мнения : 105
Registration date : 09.08.2007

Character sheet
Клас: Артилерист
Чин: Мичман
Принадлежност: Флота

Дискусии по Играта - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусии по Играта   Дискусии по Играта - Page 2 Icon_minitimeВто Авг 21, 2007 6:02 pm

Българското е най-доброто.
Върнете се в началото Go down
TheGrandAdmiral

TheGrandAdmiral


Брой мнения : 100
Age : 34
Местожителство : In a Galaxy far , far away ...
Registration date : 27.11.2006

Character sheet
Клас: Славний Наш Водач
Чин: Върховен Адмирал
Принадлежност:

Дискусии по Играта - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусии по Играта   Дискусии по Играта - Page 2 Icon_minitimeВто Авг 21, 2007 6:59 pm

Е аз в американските пиша...и там са уточнени кратко и ясно най-важните правила
Върнете се в началото Go down
http://boards.theforce.net
K0ceTo

K0ceTo


Брой мнения : 105
Registration date : 09.08.2007

Character sheet
Клас: Артилерист
Чин: Мичман
Принадлежност: Флота

Дискусии по Играта - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусии по Играта   Дискусии по Играта - Page 2 Icon_minitimeВто Авг 21, 2007 7:04 pm

Изберете българското!

Играл съм чужди онлайн рпг игри, макар и не форумни, не са толкова добри колкото българските.
Върнете се в началото Go down
R3v0lu710n

R3v0lu710n


Брой мнения : 37
Age : 115
Местожителство : Бургас
Registration date : 27.11.2006

Character sheet
Клас: Войник
Чин: Редник
Принадлежност: Пехота

Дискусии по Играта - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусии по Играта   Дискусии по Играта - Page 2 Icon_minitimeВто Авг 21, 2007 7:22 pm

Българското не е хубаво... една свясна игра не съм играл. Се чужди... т'ва за ей такива интернет простотийки говоря... а ако започна да говоря за игрите от софтуерния тип просто България е само потребител на такива Wink добре, че има хора който отварят Ubisoft представителство в България, че незнам к'во щяхме да правим с тея високи цени на Ubisoft игрите... айде лека ви, че се отплеснах Wink
Върнете се в началото Go down
http://spiceclub.999.org
K0ceTo

K0ceTo


Брой мнения : 105
Registration date : 09.08.2007

Character sheet
Клас: Артилерист
Чин: Мичман
Принадлежност: Флота

Дискусии по Играта - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусии по Играта   Дискусии по Играта - Page 2 Icon_minitimeВто Авг 21, 2007 7:32 pm

Хмм, става за онлайн боклуци, които според мен са по добри от кънтър страйк или хало например, понеже развиват мисълта.А иначе България е на доста добро ниво.Просто не се произвеждат толкова много игри, понеже българите са най интелигентните в света (статистиката ни слага след ирландия, но те са гадни чийтъри) и не си губят времето с игране на игри.
Върнете се в началото Go down
R3v0lu710n

R3v0lu710n


Брой мнения : 37
Age : 115
Местожителство : Бургас
Registration date : 27.11.2006

Character sheet
Клас: Войник
Чин: Редник
Принадлежност: Пехота

Дискусии по Играта - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусии по Играта   Дискусии по Играта - Page 2 Icon_minitimeВто Авг 21, 2007 7:47 pm

Aз давам право да участвате с героя ми... който иска и когато иска... и където иска...
Върнете се в началото Go down
http://spiceclub.999.org
Uthark

Uthark


Брой мнения : 114
Местожителство : .. нейде около Кантината?
Registration date : 19.07.2007

Character sheet
Клас: Инженер
Чин: Редник
Принадлежност: Помощен Персонал

Дискусии по Играта - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусии по Играта   Дискусии по Играта - Page 2 Icon_minitimeВто Авг 21, 2007 9:48 pm

хареса ми поста на дади относно правилата - нека всички го пречетат и го имат в предвид! според мен най-важното е вътрешното усещане: имаш ли го - не ти трябват правила! един вид са ти вече зададени, по дифоут.. но това съм си аз с моето изкривено мислене.. именно затова помолих за правилата, за да видя до колко спазвам и/или се отклонявам от тях...

иначе винаги мога да накарам СМЕЛИЯТ УТАРК да изглежда СМЕЛ и ПРАВДОПОДОБЕН!!!!!! ... но просто трябва да ви пенсионирам Laughing всички! Laughing а мисля, че не това ми е целта тук.. все пак съм само инжинер.. макар и с минало Wink

ако някой има забележки - моля Very Happy
Върнете се в началото Go down
Sanguinis

Sanguinis


Брой мнения : 116
Местожителство : Unknown
Registration date : 22.07.2007

Character sheet
Клас: Навигатор
Чин: Мичман
Принадлежност: Флота

Дискусии по Играта - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусии по Играта   Дискусии по Играта - Page 2 Icon_minitimeСря Авг 22, 2007 5:36 pm

Айде айде, усещане, задълбаваш. Нищо кой знае к'во е станало- прости недоразумение. А и като писах оня пост ми беше тъпо и скучно и ми се спеше и малко съм се поулял...

Изкривено мислене...хммм не бих казал че мислиш КОЙ знае колко изкривено, има и по големиизроди от теб Wink
Върнете се в началото Go down
Uthark

Uthark


Брой мнения : 114
Местожителство : .. нейде около Кантината?
Registration date : 19.07.2007

Character sheet
Клас: Инженер
Чин: Редник
Принадлежност: Помощен Персонал

Дискусии по Играта - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусии по Играта   Дискусии по Играта - Page 2 Icon_minitimeСря Авг 22, 2007 9:02 pm

най-напед не ме познаваш и след това - защо реши, че постът ми се отнася изключително до теб, та тръгна да ни се обясняваш спи ли ти се, яде ли ти се, пърди ли ти се? Laughing

струва ми се, че тряа да олабиш малко, а? с други думи - иди се напий (или там каквото те отпуща и ти маха глупостите от главата) и пусни парата Wink

и не задълбочавам изобщо - мога да ти дам да прочетеш някои неща които съм писал и тогава ще видиш задълбочаване Very Happy за сега толкова и .. иди олаби, че ми се чиниш леко изнервен Wink
Върнете се в началото Go down
Sanguinis

Sanguinis


Брой мнения : 116
Местожителство : Unknown
Registration date : 22.07.2007

Character sheet
Клас: Навигатор
Чин: Мичман
Принадлежност: Флота

Дискусии по Играта - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусии по Играта   Дискусии по Играта - Page 2 Icon_minitimeЧет Авг 23, 2007 6:02 pm

най-напед не ме познаваш и след това - защо реши, че постът ми се отнася изключително до теб, та тръгна да ни се обясняваш спи ли ти се, яде ли ти се, пърди ли ти се?

Защото всичко това стана по повод на моя пост

Ако ще си с икривено мислене то щеше да си проличи веднага и тук... все тая няма да споря с теб...такъв сикакъвто казваш

Аз не пия Wink
Върнете се в началото Go down
Uthark

Uthark


Брой мнения : 114
Местожителство : .. нейде около Кантината?
Registration date : 19.07.2007

Character sheet
Клас: Инженер
Чин: Редник
Принадлежност: Помощен Персонал

Дискусии по Играта - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусии по Играта   Дискусии по Играта - Page 2 Icon_minitimeЧет Авг 23, 2007 7:16 pm

.. и [quote] не слагаш.. Laughing всъщност думата ми не беше за мисленето, още повече за моето, а за нещо друго.. но явно ти е удобно да изкривяваш тематиката и да я завихряш около себе си.. ами давай Wink

п.п. оручимаро съкс, въпреки че си намери относително мъжествена негова рисунка..
Върнете се в началото Go down
Sanguinis

Sanguinis


Брой мнения : 116
Местожителство : Unknown
Registration date : 22.07.2007

Character sheet
Клас: Навигатор
Чин: Мичман
Принадлежност: Флота

Дискусии по Играта - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусии по Играта   Дискусии по Играта - Page 2 Icon_minitimeСъб Авг 25, 2007 11:26 am

Аха, мисленето щом е "нещо друго" това обяснява изцяло нещата

Аватарът ми е на Орочимару защото още преди да почна да чета Наруто съм изобразявал героя си по такъв начин...поне ако съдържа "sanguine-" в името си. Ако не те устройва проблемът си е твой Wink Аз както виждаш не коментирам твоя аватар...

След като аз отворих въпроса за правилата а ти написа отговор по тази тема е нормално в първия момент да помисля че се отнася до мен... това че ти смяташ поста ми за "завихряне около мен" и за "изкривяване на тематиката" отново си е твой проблем... изводите аз си ги направих...
Върнете се в началото Go down
TheGrandAdmiral

TheGrandAdmiral


Брой мнения : 100
Age : 34
Местожителство : In a Galaxy far , far away ...
Registration date : 27.11.2006

Character sheet
Клас: Славний Наш Водач
Чин: Върховен Адмирал
Принадлежност:

Дискусии по Играта - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусии по Играта   Дискусии по Играта - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 26, 2007 4:04 pm

А аз бих ви помолил да прекратите с този "спор" или ако не щете поне чрез Лични Съобщения...

Наблюдавам ви дори, когато не съм си у нас :D
Върнете се в началото Go down
http://boards.theforce.net
jediguardian

jediguardian


Брой мнения : 77
Age : 32
Местожителство : Безсмъртен
Registration date : 25.11.2006

Character sheet
Клас: Снайперист
Чин: Редник
Принадлежност: Пехота

Дискусии по Играта - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусии по Играта   Дискусии по Играта - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 26, 2007 5:19 pm

Гранд Адми вижда всичко :D
Върнете се в началото Go down
http://www.heroes.yoo7.com
Uthark

Uthark


Брой мнения : 114
Местожителство : .. нейде около Кантината?
Registration date : 19.07.2007

Character sheet
Клас: Инженер
Чин: Редник
Принадлежност: Помощен Персонал

Дискусии по Играта - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусии по Играта   Дискусии по Играта - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 26, 2007 9:41 pm

Dadi написа:
-Сангуинис, разчистихме хангара. Може да свалиш малко инженери тук, да видим какво е годно за употреба. Как е положението в останалите части на кораба?

я да видим ще може ли.. Twisted Evil

време е и да си заслужа заплатата някак си Laughing

Сангуйнис гледай да ми заплетеш добро начало, върху което да мога да свърна потресаващо количество работа и после цял месец да люркам в кантината Laughing
Върнете се в началото Go down
jediguardian

jediguardian


Брой мнения : 77
Age : 32
Местожителство : Безсмъртен
Registration date : 25.11.2006

Character sheet
Клас: Снайперист
Чин: Редник
Принадлежност: Пехота

Дискусии по Играта - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусии по Играта   Дискусии по Играта - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 27, 2007 8:53 am

Що водите битка в "Адмиралската каюта"?
Върнете се в началото Go down
http://www.heroes.yoo7.com
Dadi
Admin
Dadi


Брой мнения : 235
Age : 32
Registration date : 25.11.2006

Character sheet
Клас: Войник
Чин: Сержант
Принадлежност: Пехота

Дискусии по Играта - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусии по Играта   Дискусии по Играта - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 27, 2007 9:06 am

Щот' ни мързи да правим нова тема? Embarassed

Айде, пишете. Дайте да си разчистим нашия кораб, а като се върне Адмирала ще насъскаме неговите Венатори срещу вражеския ^.^ После ще дойде капитана и (в случай, че Неро и Драу са завършили разходката) ще нападнем Кесъл! Ааа, ВЕ-ЛИ-КИ сме! Laughing
Върнете се в началото Go down
https://bezsmarten.bulgarianforum.net
K0ceTo

K0ceTo


Брой мнения : 105
Registration date : 09.08.2007

Character sheet
Клас: Артилерист
Чин: Мичман
Принадлежност: Флота

Дискусии по Играта - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусии по Играта   Дискусии по Играта - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 27, 2007 9:35 am

Ако някой от екипажа не се разбунтува от мудното действие и не обърне посоката на оръдията Яко смех
Върнете се в началото Go down
Sanguinis

Sanguinis


Брой мнения : 116
Местожителство : Unknown
Registration date : 22.07.2007

Character sheet
Клас: Навигатор
Чин: Мичман
Принадлежност: Флота

Дискусии по Играта - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусии по Играта   Дискусии по Играта - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 27, 2007 11:44 am

Офф дося писах за атака над венатора а ся виждам тая тема!

ГРРРР

Ще трия пак!

Споко Утхарк- ще се постарая в крайна сметка да имаме 99% повреди МУХАХАХАХ!
Върнете се в началото Go down
Dadi
Admin
Dadi


Брой мнения : 235
Age : 32
Registration date : 25.11.2006

Character sheet
Клас: Войник
Чин: Сержант
Принадлежност: Пехота

Дискусии по Играта - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусии по Играта   Дискусии по Играта - Page 2 Icon_minitimeВто Авг 28, 2007 6:21 pm

Уви, чудя се сега какво да направя:
-Да седя и да чакам - би било най-много в мой стил, но налегнала ме е скука, ще направя нещо, явно.
-Да трия мнения - струва ми се тъпо.
-Да изтъкна глупостите от последните няколко страници, които до сега премълчавах? Мня, да говоря срещу другите - тц, не мога, не ми е в характера. Ах, колко жалко, наистина.
-Да продължа да играя, поддържайки наложилия се стил? Не, третата идея най-много ми допадна, четете нататък.

Ще взема да драсна разни неща, пък след това - който каквото иска да мисли, преебано ми е настроението в момента, все тая ми е . . .

Но първо - поздрав със Sum 41 - Still Waiting.

А сега - по същество. Пишем си ние тука, радваме се на слънцето и т.н., и т.н. Сега обаче някакъв бунт се вдига. Принципно не ми е проблем, нека драма да става, да има някаква завръзка. Макар че не мога да премълча, че тамън поправихме "Безсмъртен", а той отнво бива повален. Не му върви, за съжаление.

Та, бунтът? Ми, лошо няма, но! Неизбежното "но". Но начинът, по който бе извършен - бля, wtf?

Вадя директно тежката артилерия, повтарям отново - шитаво ми е. Все тая. Почвам в мой стил да пиша, че нещо се унесох.

Заобиколени сме от три шибани Венатора. Три! Нападна ни изтребител, който след това се превърна във Венатор. Чий го диреше тука изтребителя, пък после от къде се появи тоя Венатор? Все въпроси, които останаха без отговор.

Но нищо! Всъщност нещата, макар и хаотични, ставаха интересни и се заформяше приятна игра. И от тук изведнъж почнаха редица глупости.

Станах пилот на изтребител, после пък без да зная взривих вражески кораб с една бомба. Мдаа, за Clone Wars някъде бях разправял, че не е адекватен източник за информация на тема "Междузвездни Войни". Никой не е безсмъртен, никой не е супергерой. Все тая, кой да ме слуша мен. Кой въобще да слуша?

Изтриха се все пак тези откровени глупости. Но оставаше някакво "wtf" положение.

Явно в космоса има някаква космическа битка. Сам Венатор (Венатор ли беше, изтребител или нищо? Така и не става ясно. . .) се изправя срещу три подобни кораба и един Акламатор. Самоубийство в най-чистата му форма. И въпреки това, противно на абсолютно всякаква логика успява за секунди да пробие щитовете и солидна част от бронята на "Безсмъртен" и да ни остави с **р в устата? Хмм, даа, дообре. Не претендирам, че сам Акламатор би имал шанс срещу Венатор, но дори и при солиден саботаж, извършен от "Комодора" не би трябвало чак толкова бързо да ни попилее. Нали?

Явно обаче това е реалност, защото кораба е така брутално изебан, че трябва да бяга в хиперпространството. Напук на трите Венатора до нас, напук на Адмирала, който е главнокамандващ и такава заповед трябва да мине през него. Да не говорим, че един подобен скок без никаква координация може да си приеме като бунт, като опит за отвличане на Адмирала и какво ли още не. Най-малкото моя герой, с който Кръвчо води разговор по комплинка би се обадил и би го напсувал по корелиански маниер. Все тая, де. По-стресиран бях от "cloaking device-а". Ахахаа, даа, имаме такова, няма да се притеснявате. XD Дееба, ако имаме подобно нещо защо по-дяволите не го ползваме по време на битката? Logic is a bitch, eh?

Продължавам за каютата. Може ли някаква привидна сериозност да подържаме? Без емотиконки и изказвания не по играта, които биха могли да бъдат зададени на друго място?

Вече е време да мина на изпълнението на бунта.

"Кораба се разтресе, всички оръдия на мостика се бяха обърнали и стреляха от упор по корпуса на кораба."
Първо - разебахме се от това "кораба се разтресе"! Аман, значи, дайте малко разнообразие бе, дееба. Освен това - да си завъртиш оръдията, за да целиш по себе си? Мдаам, ако аз проектирах космически кораб със сигурност щях да сложа оръдията така, че да могат да ме обстрелват. Че даже и щях главния реактор да сложа пред тях, та да може с един изстрел да се взриви целия кораб. Да не говорим, че на коцето му бе поверено едно оръдийце. Мдаам, много поражение ще вземе да ни вкара едно турболазерче. Скачайте зад борда, бързо!

Таз' базука, дето пък е нарамил ще взема да я оставя без коментар. От къде я е взел, кой му е позволил да разполага с подобно оръдие? Само lol ще напиша тука.

На мостика - ъъъ, даа, пратих едни пичове да го охраняват? Мдаа, какво стана с тях? За логиката по-горе какво рекох?

Освен това - двама души разчистват мостика и голяма част от всичко останало? God mode? Сега дали сержантът да не ви е в совалката и да каже:

-Е, крайно време беше. От кога ви чакам да се разбунтувате.
Коцето се опита да извади бластера си, но бе твърде бавен. Бе прострелян в главата, ръката и коляното, преди ръката му дори да хване дръжката на бластера. - Кръвчо, ти остана, а? И какъв е тоя бял грим по лицето ти бе, по-дяволите?
Санг се бе сащясал, в главата му бе само "ЩЕ УМРА, НЕ, СТРАХ МЕ Е". Миг по-късно падна мъртъв на пода, прострелян смъртоносно от Дади.

Мдаа, приятно, нали?

"преносимия неограничен хартдиск" - малката далекобойна светлинна пинсета, която дава неуязвимост на преносителя си. Мдаа, неограничен? "харТдиск"? Сърцето ли си носиш там, бе, момък? XD
Върнете се в началото Go down
https://bezsmarten.bulgarianforum.net
K0ceTo

K0ceTo


Брой мнения : 105
Registration date : 09.08.2007

Character sheet
Клас: Артилерист
Чин: Мичман
Принадлежност: Флота

Дискусии по Играта - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусии по Играта   Дискусии по Играта - Page 2 Icon_minitimeВто Авг 28, 2007 6:27 pm

Дам дади, но след като може да се пишат глупости, защо и аз да не пиша?Плюс това както виждаш никой не пише.Просто ни е тъпо.Аз реших да разнообразя и да вкарам няква мистерия кат ни напада някво миниатюрно корабче, но не, някой реши че той трябва да напише какво става и в същия момент ни напада венатор.За тия три венатора до нас никой не знаеше, адмирала ги е казал само в едно единствено свое мнение и то след основните събития.

Знам че съм писал глупости в своя пост, но нали това е целта :D, всички пишат глупости.И мисля че така е по добре отколкото да не знаем какво се случва.Аз съм напълно съгласен да изтриеш малко мнения (включително ако щеш и мой), за да се внесе малко ред, защото в този си вид това не прилича на нищо.
Върнете се в началото Go down
K0ceTo

K0ceTo


Брой мнения : 105
Registration date : 09.08.2007

Character sheet
Клас: Артилерист
Чин: Мичман
Принадлежност: Флота

Дискусии по Играта - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусии по Играта   Дискусии по Играта - Page 2 Icon_minitimeВто Авг 28, 2007 6:35 pm

Ммда, а за базуката все пак целия кораб беше опустушен, а оръдията...е все пак трябваше да измисля нещо :D поне най-сетне обърна някакво внимание.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Дискусии по Играта - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусии по Играта   Дискусии по Играта - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Дискусии по Играта
Върнете се в началото 
Страница 2 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Безсмъртен :: Форумна Ролева Игра :: Историята на "Безсмъртен"!-
Идете на: