Безсмъртен
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Безсмъртен

Дубре Душли на рипубликански коръб ''такъз' дет не мре''
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Дискусии по Играта

Go down 
+8
jediguardian
TheGrandAdmiral
Sanguinis
Uthark
Mataul
R3v0lu710n
K0ceTo
Dadi
12 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Sanguinis

Sanguinis


Брой мнения : 116
Местожителство : Unknown
Registration date : 22.07.2007

Character sheet
Клас: Навигатор
Чин: Мичман
Принадлежност: Флота

Дискусии по Играта - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусии по Играта   Дискусии по Играта - Page 3 Icon_minitimeВто Авг 28, 2007 6:52 pm

Първо на първо идеята за бунта беше изцяло идея на Коцето с която аз ЕДВАМ се съгласих! Говорихме по скайпа за това нещо и аз от самото начало знаех че нищо няма да стане. Коце казахй ти че такова нещо не става просто така и тябва да се премисли! Факт е че стана обаче!

Второ- Дади, доколкотопомня това не беше 100% реалистично ФРИ!
Това за венаторите- дека па се каза че имаме три венатора с нас! Ами айде направо цялата армада да помъкнем!

А да не забравя за cloaking device-a Значи нека поясня защо аджеба не го ползваме това чудо в битка. Ами може би защото с него оръдията ни ще цепят със солети а щитовете ще са було на агнешка дроб сърма щото видиш ли т'ва чудо на чудесата яде енергия колкото Choji Akimichi си плюска снакса! Ако гледаш Стар Трек би ме разбрал повече от префектно!
Да продължим нататък- то че бунта беше нескопосан, тъй вярно! Ама айде сега да се разберем как ще пишем- ей така за кеф както (поне аз) пишем сега и не обръщайки внимание на простотиите както се бяхме уговорили или аджеба ще пишем яко сериозно! В крайна сметка почнах да пиша тука със съзнанието че няма да влагам кой знае ква логика и ще се радвам на проститийките които се пишат! Немалка роля изигра и примера на другите което съвсем ме отдалечи от полиса на логиката!

Така че ааайде да се разберем ко ще се прави аджеба тука че така да пишем!

Приемам че върховни простотии от рода на : "Кораба се разтресе, всички оръдия на мостика се бяха обърнали и стреляха от упор по корпуса на кораба." са вече прекалени!

Дади не съм ползвал год мод! След оная убер ултра изцепка с венатора и изтребителя нищо друго кой знае ко суперско не съм писал! Признавам обаче че като чета постовете в това ФРИ независимо на кого са се хиля яко което за мен бе целта!!!!!!
Върнете се в началото Go down
jediguardian

jediguardian


Брой мнения : 77
Age : 32
Местожителство : Безсмъртен
Registration date : 25.11.2006

Character sheet
Клас: Снайперист
Чин: Редник
Принадлежност: Пехота

Дискусии по Играта - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусии по Играта   Дискусии по Играта - Page 3 Icon_minitimeВто Авг 28, 2007 7:39 pm

Аз пък отказвам да играя ФРИ развиващо се в 141563161 броя теми. Хора вижте как беше във федерацията и може и да потръгне.
Върнете се в началото Go down
http://www.heroes.yoo7.com
K0ceTo

K0ceTo


Брой мнения : 105
Registration date : 09.08.2007

Character sheet
Клас: Артилерист
Чин: Мичман
Принадлежност: Флота

Дискусии по Играта - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусии по Играта   Дискусии по Играта - Page 3 Icon_minitimeВто Авг 28, 2007 7:41 pm

Може и да потръгне да.Но трябва да се направят сериозни промени
Върнете се в началото Go down
jediguardian

jediguardian


Брой мнения : 77
Age : 32
Местожителство : Безсмъртен
Registration date : 25.11.2006

Character sheet
Клас: Снайперист
Чин: Редник
Принадлежност: Пехота

Дискусии по Играта - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусии по Играта   Дискусии по Играта - Page 3 Icon_minitimeВто Авг 28, 2007 7:42 pm

Аз още от началото чакам дади да въведе ред, но май така ще си остане...
Върнете се в началото Go down
http://www.heroes.yoo7.com
K0ceTo

K0ceTo


Брой мнения : 105
Registration date : 09.08.2007

Character sheet
Клас: Артилерист
Чин: Мичман
Принадлежност: Флота

Дискусии по Играта - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусии по Играта   Дискусии по Играта - Page 3 Icon_minitimeВто Авг 28, 2007 7:45 pm

А бе аз по принцип не съм много фен на форумните ролеви игри, понеже основно се оповават на държанието на потребителите, а на това не може да се вярва.Почнах да играя тук, понеже санг ми каза че е било много забавно и наистина беше, но просто става тъпо.

Една игра каквато и да е тя трябва да има точно определени и строги правила, дори целта и е да се пишат простотий и да се смеем.
Върнете се в началото Go down
Uthark

Uthark


Брой мнения : 114
Местожителство : .. нейде около Кантината?
Registration date : 19.07.2007

Character sheet
Клас: Инженер
Чин: Редник
Принадлежност: Помощен Персонал

Дискусии по Играта - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусии по Играта   Дискусии по Играта - Page 3 Icon_minitimeВто Авг 28, 2007 8:28 pm

зговнясахте ситуацията Very Happy

и до колкото виждам не сте писали нииищичко за скромната ми особа.. дали да не се впусна в спасителна акция, в която подробно описвам как:

1. най-напред са се появили осите като биологичен вид на Татуин

2. появяват се и дините, защото фермите за влага си вършат прекрасно работата и може да се отгледа доброкачествен бустан

3. бунтовниците (заедно с НЕРО!! Evil or Very Mad ) стоят завързани за бетонови колове посредата на нищото, намазани с динени кори в най-отвратителната жега.. да - осите обожават сока от динени кори Twisted Evil

глупости Бля
Върнете се в началото Go down
TheGrandAdmiral

TheGrandAdmiral


Брой мнения : 100
Age : 34
Местожителство : In a Galaxy far , far away ...
Registration date : 27.11.2006

Character sheet
Клас: Славний Наш Водач
Чин: Върховен Адмирал
Принадлежност:

Дискусии по Играта - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусии по Играта   Дискусии по Играта - Page 3 Icon_minitimeВто Авг 28, 2007 8:56 pm

Ааам...Добре за Венаторите приемам, че не съм го казал по-ясно...макар да няма логика Върховен Адмирал да не идва с други кораби...особено по-големи...

Иначе аз спрях да пиша, защото не мога да смогна на различните сюжетни линии всяка от абсурдна, по-абсурдна...

Първо една битка във ФРИ не може да се развие толкова бързо...с два-три поста...особено, когато ситуацията не е толкова ясна...

И за пореден път ще повторя...не може така да се управляват чужди герои...Щото ей сега ще пиша как всички ви пращам на военен съд и ви осъждат на смърт и си продължавам си правя кефа сам...ама все пак това не е фен фик, а е ФРИ...

А и Санг...не гледай маневрите от Стар Трек...повечето са толкова абсурдни...Ако искаш нещо по-реално първите 2 сезона на Battlestar Galactica.


А и наистина да се придържаме към логиката и реализма...и да намалим простотиите. Разбирам да има хумор...ама да прелива все пак...


Като цяло подкрепям изказването на Дади...
Върнете се в началото Go down
http://boards.theforce.net
K0ceTo

K0ceTo


Брой мнения : 105
Registration date : 09.08.2007

Character sheet
Клас: Артилерист
Чин: Мичман
Принадлежност: Флота

Дискусии по Играта - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусии по Играта   Дискусии по Играта - Page 3 Icon_minitimeСря Авг 29, 2007 4:58 am

Точно затова викам да въведете малко ред и да изтриете малко о простотийте.
Върнете се в началото Go down
Dadi
Admin
Dadi


Брой мнения : 235
Age : 32
Registration date : 25.11.2006

Character sheet
Клас: Войник
Чин: Сержант
Принадлежност: Пехота

Дискусии по Играта - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусии по Играта   Дискусии по Играта - Page 3 Icon_minitimeСря Авг 29, 2007 11:14 am

Цитат :
Дам дади, но след като може да се пишат глупости, защо и аз да не пиша?
-Универсалното извинение. Като другите са тъпи защо аз да съм умен? Ма недей бе, кой те кара да не плуваш в лайната на другите?

А пък никой да не пише? Ммм, някой хора си имат личен живот, не им е първа грижа писането във ФРИ, все пак. Търпение се изисква, повечето нямат възможност да стоят по цял ден пред компютрите и да пишат. Ученици, хора дето бачкат, хора, дека ходят на почивка.

Санг, ФРИ-то не е 100% реалистично, но не е и тотално нереалистично. За Венаторите:
Цитат :
Само Хиперион (флагмана му) и още 3 Венатора го чакаха.
- Първия пост в Адмиралската Каюта. Изчитайте чуждите постове внимателно, за да не стават недоразумения. Ако нещо не ви е ясно - питайте в тая тема.

За клоука и Стар Трек - доколкото си спомням клингоните и ромуланите го включват и изключват по време на битка, колкото да изненадат врага си, а не го държат нон-стоп включен, освен ако въобще не им се занимава с битка? И двете действия в случая ми се струват логични. Ааа, между другото - в Стар Уорс клоукове по принцип рядко се срещат. Само за ДЙД фантомите се сещам, както и няколко модела за пехотинци.

Пазителю, всъщност това с темите не ми се струва чак толкова лошо, но е тъпо за всичко да се прави нова тема. Ако е в една тема всичко ще е на едно място, но пък ще е доста трудно да се следят отделните сюжетни линии. Разходката, после три поста на кораба, след това се връщаме на Кесъл. Но пък като са много теми не може въобще да се следи последователността - кое става първо, кое е след него.

Лично съм на мнението, че най-добре би било за всяко по-важно нещо да се прави нова тема. "Разходката" - първа разузнавателна мисия на Кесъл. "Каютата" - какво става на "Безсмъртен" междувременно. След това нова тема за нападението на Кесъл. Разбира се остава въпроса кое е достатъчно важно, за да бъде отделено в нова тема.


Цитат :
А и наистина да се придържаме към логиката и реализма...и да намалим простотиите. Разбирам да има хумор...ама да прелива все пак...
+1
Върнете се в началото Go down
https://bezsmarten.bulgarianforum.net
K0ceTo

K0ceTo


Брой мнения : 105
Registration date : 09.08.2007

Character sheet
Клас: Артилерист
Чин: Мичман
Принадлежност: Флота

Дискусии по Играта - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусии по Играта   Дискусии по Играта - Page 3 Icon_minitimeСря Авг 29, 2007 11:28 am

Това не е извинение най отгоре.Просто аз останах с впечатлението че глупостите ту се толерират и дори се поощряват.
Върнете се в началото Go down
jediguardian

jediguardian


Брой мнения : 77
Age : 32
Местожителство : Безсмъртен
Registration date : 25.11.2006

Character sheet
Клас: Снайперист
Чин: Редник
Принадлежност: Пехота

Дискусии по Играта - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусии по Играта   Дискусии по Играта - Page 3 Icon_minitimeСря Авг 29, 2007 12:09 pm

И аз съм съгласен за каютата и разодката, но само за по-важните сюжети, а не "артилерийската кабина". Ако се прави за всичко тема то трябва да има и такава наречена "Кенефа" примерно.
Върнете се в началото Go down
http://www.heroes.yoo7.com
Sanguinis

Sanguinis


Брой мнения : 116
Местожителство : Unknown
Registration date : 22.07.2007

Character sheet
Клас: Навигатор
Чин: Мичман
Принадлежност: Флота

Дискусии по Играта - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусии по Играта   Дискусии по Играта - Page 3 Icon_minitimeСря Авг 29, 2007 5:25 pm

Е това е хубава идея. В Кенефа ще си пишем излиянияъа и ще псуваме играчите дето са ни ядосали. Нещо като Плювалника в БГ сит

Дади нашият кораб е по близък до кораба на хората отколкото до тези на гореизброените(спец за стар трек става дума) Затива направих сравнение по повод на дивайса.

Другия рийзън е че се сетих за дивайса доста време след началото на тая битка което е чудесна причина защо аджеба не сме го ползвали в битка.

Но добре аааайде да приемем и това за глупсор след като не се срещат често такива устройства в МВ!

Напълно подкрепям поста че трябва да има определени правила иначе и най-етчните и най-умни и най-печени играчи се лигавят понякога! Това е вродено в човека!
Върнете се в началото Go down
Dadi
Admin
Dadi


Брой мнения : 235
Age : 32
Registration date : 25.11.2006

Character sheet
Клас: Войник
Чин: Сержант
Принадлежност: Пехота

Дискусии по Играта - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусии по Играта   Дискусии по Играта - Page 3 Icon_minitimeПет Авг 31, 2007 3:26 pm

Ммм, човешките кораби в Стар Трек мисля, че не ползват полета за невидимост? :/ Поне не толкова често, колкото посочените от мен две раси ;р

Такаам, сега какво? Заключил съм разните ФРИ теми, като съм оставил само "Разходката" защото няма нищо общо с проблема. С "Каютата" какво ще правим? Да трия ли последните мнения? А бунтуването какво да го правя? Санг, Коце - желаете ли да го преработите или да го трия? :/
Върнете се в началото Go down
https://bezsmarten.bulgarianforum.net
K0ceTo

K0ceTo


Брой мнения : 105
Registration date : 09.08.2007

Character sheet
Клас: Артилерист
Чин: Мичман
Принадлежност: Флота

Дискусии по Играта - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусии по Играта   Дискусии по Играта - Page 3 Icon_minitimeПет Авг 31, 2007 5:25 pm

Хм трий го.не сме целели да превземаме кораба на сериозно.Просто замисъла беше на никъде, трябваше да се измисли нещо което да правим.

Ъъ надявам се сега да нямате излишни подозрения към нашите герой, все едно не се е случило.
Върнете се в началото Go down
Uthark

Uthark


Брой мнения : 114
Местожителство : .. нейде около Кантината?
Registration date : 19.07.2007

Character sheet
Клас: Инженер
Чин: Редник
Принадлежност: Помощен Персонал

Дискусии по Играта - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусии по Играта   Дискусии по Играта - Page 3 Icon_minitimeПет Авг 31, 2007 9:53 pm

за мен лично няма проблем - просто keep in mind, че чат-пат съм на работа и може да не пописвам много-много, но искам да стане яко и.. усещайте се, моля ви Exclamation

.. то кво ли съм се записал, кой ли се интересува от инжинерния отсек - нали там работят тея неща.. Бля
Върнете се в началото Go down
K0ceTo

K0ceTo


Брой мнения : 105
Registration date : 09.08.2007

Character sheet
Клас: Артилерист
Чин: Мичман
Принадлежност: Флота

Дискусии по Играта - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусии по Играта   Дискусии по Играта - Page 3 Icon_minitimeСъб Сеп 01, 2007 6:42 am

Човек, само един въпрос.През цялото време откакто чета във форума, не мога да разбера ти правиш ли разлика между Инженер и монтьор?

Ти знаеш ли кога инженер ще хване гайчен ключ и ще тръгне да поправя нещо?Само когато пералнята му в къщи се развали.Инженерите се занимават с мисловен труд.Който естесвено е и по скъп.
Върнете се в началото Go down
Sanguinis

Sanguinis


Брой мнения : 116
Местожителство : Unknown
Registration date : 22.07.2007

Character sheet
Клас: Навигатор
Чин: Мичман
Принадлежност: Флота

Дискусии по Играта - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусии по Играта   Дискусии по Играта - Page 3 Icon_minitimeСъб Сеп 01, 2007 8:21 am

Ще си позволя да се намеся. Коце тук грешиш. По кораби и въобше плавателни съодве има хора с професия Engineer и съответно постове в зависимост от уменията и образованието- Chief Engineer, Second Engineer, Third Engineer Fourth Engineer, Electrical Engineer. Вярно това на български го превеждаме механик но при космически кораби където има почти същото разпределение тези механици се наричат инженери.

Екипаж на НАСА-
Командир
Отговорник научните работи
Ракетен Инженер отговарящ за турбинното отделение
Инженер електронни схеми и вериги и така нататък

Има два вида инженери- строителни и в механиката които в зависимост от това къде са или механици или инженери в нашия случай второто! Има и трети вид които са нещо смесено- ракетни инженери които строят но не сгради а двигатели Wink Така че и Утхарк и дади са прави!
Върнете се в началото Go down
K0ceTo

K0ceTo


Брой мнения : 105
Registration date : 09.08.2007

Character sheet
Клас: Артилерист
Чин: Мичман
Принадлежност: Флота

Дискусии по Играта - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусии по Играта   Дискусии по Играта - Page 3 Icon_minitimeСъб Сеп 01, 2007 9:29 am

Амии не, в наса инженера върши и черната работа, по простата причина че екипажа е малък и не могат да си позволят толкова много хора за различните длъжности.Този инженер който викаш това си е точно механик или монтьор.

В Бъгария има много видое инженери, Строителни, ВиК, Електро, но никой от тях няма да хукне да строи, да сменя тръби или да поправя електрически инсталаций.

Доколкото знам между този космически кораб и тези на наса има огромна разлика.Основно че този има не пет, а пет хиляди човека на борда си.
Върнете се в началото Go down
Uthark

Uthark


Брой мнения : 114
Местожителство : .. нейде около Кантината?
Registration date : 19.07.2007

Character sheet
Клас: Инженер
Чин: Редник
Принадлежност: Помощен Персонал

Дискусии по Играта - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусии по Играта   Дискусии по Играта - Page 3 Icon_minitimeСъб Сеп 01, 2007 10:42 am

.. а на нашият порещ космоса бехемот ГЪМЖИ от инжинери! бройката им плашещо приближава астрономическата стойност от.. 1! Laughing


Коце, батка.. Laughing според теб дали правя разлика м/у ВСИЧКИТЕ видове инжинери, с които разполагаме? Laughing

и казано на прост език - поради липса на численност съм all in one wonder engineer Wink пък нека не правя разлика м/у монтьор и инжинер, те в техническия не ме научиха да я правя Laughing

чесно - ебати казуса Laughing
Върнете се в началото Go down
K0ceTo

K0ceTo


Брой мнения : 105
Registration date : 09.08.2007

Character sheet
Клас: Артилерист
Чин: Мичман
Принадлежност: Флота

Дискусии по Играта - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусии по Играта   Дискусии по Играта - Page 3 Icon_minitimeСъб Сеп 01, 2007 3:13 pm

Ами ти може да си инженера и да има "въображаем" монтьор.
Върнете се в началото Go down
Sanguinis

Sanguinis


Брой мнения : 116
Местожителство : Unknown
Registration date : 22.07.2007

Character sheet
Клас: Навигатор
Чин: Мичман
Принадлежност: Флота

Дискусии по Играта - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусии по Играта   Дискусии по Играта - Page 3 Icon_minitimeСъб Сеп 01, 2007 4:01 pm

Виж монтьор не е равно на механик или инженер! Точно инженерите сами си вършат работата- поне най важното а другото го правят по ниските по чин механици но пио липсата на такива ние май имаме 1 за всичко!
Върнете се в началото Go down
K0ceTo

K0ceTo


Брой мнения : 105
Registration date : 09.08.2007

Character sheet
Клас: Артилерист
Чин: Мичман
Принадлежност: Флота

Дискусии по Играта - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусии по Играта   Дискусии по Играта - Page 3 Icon_minitimeСъб Сеп 01, 2007 5:01 pm

Инженерите вършат най важното.Създават, така да се каже плана за действие.Но те не го изпълняват.
Върнете се в началото Go down
Uthark

Uthark


Брой мнения : 114
Местожителство : .. нейде около Кантината?
Registration date : 19.07.2007

Character sheet
Клас: Инженер
Чин: Редник
Принадлежност: Помощен Персонал

Дискусии по Играта - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусии по Играта   Дискусии по Играта - Page 3 Icon_minitimeСъб Сеп 01, 2007 8:34 pm

K0ceTo написа:
Ами ти може да си инженера и да има "въображаем" монтьор.

сега разбирам, че се опитваш да ми пробуташ някои от твоите (въображаеми Wink ) друиди-артелиристи, а? Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
K0ceTo

K0ceTo


Брой мнения : 105
Registration date : 09.08.2007

Character sheet
Клас: Артилерист
Чин: Мичман
Принадлежност: Флота

Дискусии по Играта - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусии по Играта   Дискусии по Играта - Page 3 Icon_minitimeНед Сеп 02, 2007 8:15 am

:D, aми все пак не могат петима да управляват кораба пълноценно.

Инженерите са по високо от монтьорите и всеки си върши своята работа.При липса на монтьори, по логично е да сложим емпецета, отколкото инженера да им върши работата.
Върнете се в началото Go down
Sanguinis

Sanguinis


Брой мнения : 116
Местожителство : Unknown
Registration date : 22.07.2007

Character sheet
Клас: Навигатор
Чин: Мичман
Принадлежност: Флота

Дискусии по Играта - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусии по Играта   Дискусии по Играта - Page 3 Icon_minitimeНед Сеп 02, 2007 11:29 am

Пич МОНТЬОР не е равно на механик нито пък инженера прави само плана за вършене! Каква е тая глупост! Има повреда в турбина шест, реактора ще гръмне. Айде ся да се събереме ние тука на по чашка уиски да обсъдим ко ше праиме! Ами не не става така, хвръква целият отряд и вместо да си губи времето инженера да обяснява вика на 1 да земе пожарогасители, на втория да донесе незнам си ко а той самият се хваща да понижава налягането и да изключва ръчно като не може от пулта да стане щото и такива случаи има и то често. Това е приемер че по врем,е на една авария главният инженер не само че дава команди но и дейно участва в отборната работа! Цакаш ли ся?

Главния инженер може да върши най-малко физическа работа но неговата е най-отговорна!
На баша ми професията му е МАШИНЕН ИНЖЕНЕР по документи. Длъжността му е главен механик! Вярно че не ходи на вахта, вярно че седи на компа да пише доклади, вярно че планува ремонтната работа ама това не значи че не хваща гайчния ключ и не отива да поправя машината като се налага! Е вече не сменя маслото и не поправя климатици ама като има авария или основен реминт и той оди у машинното!

вторият механик също яко бачка и се поти да сменя горивните помпи ама по документи е машинен инженер! Третият механик пак така ама той е по неопитенот втория и затова е трети! Единствено четвъртия не е машинен инженер а прост монтьор с образование от техникума! Той седи там на кораба да чисти запушени кенефи, вентилационни шахти и да сменя маслото в машината! Ок? главния механик, 2 и 3 са длъжнсоти а професията на хората с тези длъжности е една- Машин ен инженер


Последната промяна е направена от на Нед Сеп 02, 2007 11:37 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Дискусии по Играта - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусии по Играта   Дискусии по Играта - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Дискусии по Играта
Върнете се в началото 
Страница 3 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Безсмъртен :: Форумна Ролева Игра :: Историята на "Безсмъртен"!-
Идете на: